Zakopane domki w centrum blisko Krupówek

Zakopane domki w centrum blisko Krupówek do wynajęcia na wakacje i ferie

Domki Wisienka kliknij aby wyznaczyć trasę lub zobaczyć fotki domków


Zimowa stolica Polski Zakopane położone jest u stóp Tatr. Miasto od 200 lat przyciąga turystów z Polski, Europy a nawet całego świata, zapewniając piękne widoki na tatrzańskie szczyty oraz wiele rozrywek dostępnych na każdą kieszeń. Zakopane kojarzy się w okresie wakacji z górskimi wędrówkami po Tatrach a gdy przychodzi zima wówczas Zakopane i całe Podhale staje się rajem dla narciarzy. Dla turystów mniej sprawnych Zakopane przygotowało szereg ciekawych atrakcji, które wypełnią czas między wycieczkami na tatrzańskie szlaki lub w górskie dolinki. Jak widzimy Zakopane to miejsce, które świetnie sprawdzi się na wypoczynek o każdej porze roku i dla każdego turysty. Oprócz licznych szlaków turystycznych wiodących do niezapomnianych widokowo miejsc, przepięknych malowniczych dolin, górskich stawów oraz wysokich szczytów, każdego roku powstają tu nowe atrakcje, które urozmaicą czas spędzony w naszym mieście. Oto co warto zobaczyć podczas pobytu w Zakopanem. Zaczniemy od najważniejszego czyli zakwaterowania. W tym temacie polecam oczywiście Wakacyjne Domki Wisienka położone w centrum Zakopanego blisko Krupówek. Znajdziecie tu wszystko co jest potrzebne do klimatycznego wypoczynku, czyli dużą przestrzeń mieszkalną, ciszę i absolutny spokój przez całą dobę. Letniskowe Domki Wisienka zapewnią warunki o jakich marzycie wybierając się na wypoczynek w góry. Zapraszamy latem na wakacje i aktywny relaks podczas spacerów po tatrzańskich wierchach a zimą na Sylwestra, Boże Narodzenie i ferie. W okresie zimowym w każdym domku stoi przystrojona i oświetlona lampkami choinka a do dzieci może przyjść św. Mikołaj z prezentami. Jesteśmy przygotowani na pożegnanie starego i przywitanie Nowego Roku. Sylwester w Zakopanem zapewni udaną zabawę w tę jedyną w roku noc. Na Równi Krupowej jak każdego roku odbędzie się Sylwester Marzeń zapewniający bezpłatny koncert z udziałem gwiazd pod gołym niebem. Zachęcamy do przyjazdu na kilka dni do wypoczynkowych Domków Wisienka aby poczuć nastrój szalonej zabawy i zanurzyć się w górski pełen białego puchu klimat.

Nasza oferta sylwestrowa obejmuje krótsze niż w innych domkach pakiety rezerwacji. Jest to wygodne dla gości, gdyż nie każdy ma czas na długi pobyt.

Jednocześnie jest to okazja aby po Sylwestrze skorzystać z licznych atrakcji Zakopanego, szusować na nartach (trasy narciarskie w pobliżu - Kasprowy Wierch, Nosal, Harenda, Polana Szymoszkowa) lub wybrać się na turystyczne szlaki górskie w Tatrach. Dla dzieci mamy przygotowane sanki, które zapewnią doskonałą zabawę na ośnieżonym stoku Kozińca znajdującego się po przeciwnej stronie ulicy a drugi wariant to szusowania na pobliskiej Antałówce. Wakacyjne Domki Wisienka położone są obok pokrytych białym puchem stoków do jazdy na sankach co daje dzieciom gwarancję aktywnego wypoczynku w zasięgu ręki. Nie dalej niż kilkaset metrów od domków znajdują się małe wyciągi na tzw. Ugorach. W odległości 800 metrw mamy stok Nosala ze szkółkami narciarskimi a taka sama odległość dzieli nas od Aquaparku. Gdy skończy się zima i nadejdzie wiosna zapraszamy na Święta Wielkanocne, które tutaj w Zakopanem mają szczególną wagę. Szacunek dla tradycji i obyczajów świątecznych jest nadal silny na Podhalu i w Zakopanem. Po Wielkanocy tylko krok do weekendu majowego popularnie zwanego majówką. To daje kolejną okazję do spędzania wolnego czasu pod Tatrami. W czasie majówki odbywa się w Zakopanem szereg imprez z czego najbardziej znana jest Zakopiańska Wiosna Jazzowa. Poza tym w najbliższej okolicy dostępnych jest wiele atrakcji np. papugarnia, trasy rowerowe, trasa do biegania na nartach i nartorolkach pod Wielką Krokwią lub zimą na biegówkach po rozległym grzbiecie Antałówki. Jest także możliwość nauki jazdy konnej. Niedaleko mamy park linowy, Tatrzańskie Mini Zoo z egzotarium i Jurassic Park. Zimą otwarty jest śnieżny labirynt wykonany ze śniegu i lodu pod skocznią Wielka Krokiew. Zapewniamy także skorzystanie z wyjątkowej atrakcji jaką jest grota solna a w okresie od wiosny do jesieni - spływ Dunajcem. Zapraszamy do wynajęcie naszych wypoczynkowych domków w Zakopanem. Na życzenie naszych gości pomożemy w organizacji dodatkowych atrakcji:
- Zorganizujemy nastrojowy góralski kulig z pochodniami, smakowitymi przekąskami, ogniskiem i góralską kapelą.
- Zamówimy catering z najlepszych sprawdzonych restauracji Zakopanego.
- Zaprosimy profesjonalnego fizjoterepeutę na masaż leczniczy.
- Zapewnimy transport w dowolne miejsce Zakopanego i Podhala a nawet na lotniska w Krakowie lub Katowicach.
Pod zdjęciami linki do stron z atrakcjami, które znajdziecie po wyjściu z domków na spacer po Zakopanem i Tatrach Zapraszamy!

Domki Wisienka blisko Krupówek - takie widoki zimą w naszym ogrodzie. zakopane domki blisko KrupówekZakopane domki wisienka zima

Zakopane domki wisienka latem

.