Zakopane domki w centrum blisko Krupówek

Zakopane domki w centrum blisko Krupówek do wynajęcia na wakacje i ferie

Domki Wisienka kliknij aby wyznaczyć trasę lub zobaczyć fotki domków


Jeśli Państwo zdecydowali, że warto wybrać nasze wakacyjne domki, prosimy o kontakt w celu dokonania rezerwcji.
Nasz adres: 34-500 Zakopane ul. Droga na Antałówkę 16
Nasz tel. 509 205 265 - zadzwoń teraz
Napisz do nas: admin@domkiwisienka.pl
Jesień w Tatrach zwykle bywa piękna, złota i słoneczna. Kolory wybarwiających się gór ściągają do Zakopanego gości wrażliwych na urodę Tatr. Jesień to również konkurencyjne ceny, brak tłoku na szlakach oraz śliczne, pocztówkowe widoki tatrzańskich szczytów. To dobra pora aby przyjechać w góry na wakacje lub ferie i zamieszkać w wakacyjnych wypoczynkowych Domkach Wisienka w centrum Zakopanego.

Domki położone są w centrum niedaleko Krupówek, Wielkiej Krokwi, szlaków turystycznych i stoków narciarskich.

Tutaj znajdziesz wakacyjny wypoczynek w ciszy z dala od zgiełku w towarzystwie tatrzańskiej przyrody. Zimą w czasie ferii możesz szusować na nartach na położonych niedaleko domków stokach. Jeśli aura się zbuntuje zapraszamy do skorzystania z kolekcji audiobooków, e-booków, filmów dokumentalnych i fabularnych oraz muzyki poważnej i rozrywkowej. Nasza multimedialna biblioteka jest do Państwa dyspozycji. Zakopane wypoczynkowe Domki Wisienka widok ulicy Droga na Antałówkę z drona : Mapy Google
Zakopane domki Wisienka z drona

„Ranek w Górach" - Adam Asnyk

Wszystko srebrzy się dokoła
Pod perlistą, bujną rosą;
Świerki, trawy, mchy i zioła
Balsamiczny zapach niosą.

A blask spływa wciąż gorętszy,
Coraz głębiej oko tonie;
Cudowności świat się piętrzy
W wyzłoconych gór koronie.

Tatry swoim urokiem od 200 lat przyciągają turystów. Wspaniałe widoki, niezapomniane atrakcje i wyjątkowy górski klimat to walory, które decydują o atrakcyjności tego miejsca. Zakopane ze względu na swoje położenie stało się turystyczną stolicą Polski. Cieszy się popularnością wśród gości, ponieważ jest bazą wypadową na tatrzańskie szlaki. Wybierając się w Tatry warto zapoznać się z bogatą ofertą domków. Letniskowe domki do wynajęcia zwykle standardem przewyższają hotele i pensjonaty. Są wygodną alternatywą dla turystów szukających przestrzeni, swobody i intymności. Wakacyjne domki w Zakopanem to także miejsca wyróżniające się tradycyjną architekturą oraz unikatowym klimatem tak różnym od tego co spotykamy w wielkich miastach. Wypoczynkowe całoroczne Domki Wisienka w Zakopanem to jedna z najlepszych opcji noclegowych oferująca wysoki poziom usług. Są to nowe budynki w góralskim stylu nawiązującym do tradycji Podhala. Gwarantujemy, że nocleg w naszych wakacyjnych domkach na długo pozostanie w pamięci gości. Oczekiwania klientów i dbałość o ich potrzeby zmobilizowały nas do stworzenia oferty wakacyjnych domków, które są położone blisko Krupówek i centrum Zakopanego a jednocześnie blisko tatrzańskich szlaków i stoków narciarskich. Ta bardzo atrakcyjna propozycja pozwala na komfortowy nocleg i skorzystanie z najbardziej kultowych atrakcji i rozrywek w centrum Zakopanego.

Wakacyjne Domki Wisienka znajdują się blisko Krupówek dlatego cieszą się popularnością wśród rodzin z dziećmi i osób podróżujących w większym towarzystwie np. z przyjaciółmi.

Decyzja o wynajęciu letniskowych domków Wisienka stwarza więcej możliwości wspólnego spędzania wolnego czasu oraz pozwala na obniżenie kosztów wyjazdu. Wybierając wakacyjne domki, możemy cieszyć się większą intymnością i nie musimy martwić się o hałas za ścianą. Takie wyjazdy często integrują grupy, tworząc niezapomniane wrażenia do których po latach wracamy pamięcią. W letniskowych domkach Wisienka, nie musimy obawiać się nudy – nasze wypoczynkowe domki usytuowane są w centrum Zakopanego więc niedaleko stąd do atrakcji jakie oferują Krupówki. To bardzo dobra wiadomość dla osób, które lubią spacery zamiast korzystać z publicznej komunikacji. Wypoczynkowe Domki Wisienka położone są w centrum, a jednocześnie blisko górskich szlaków i wyciągów narciarskich - to kolejny plus, który sprawia, że wybór naszego obiektu z pewnością okaże się dobrą decyzją. Najedź myszką na zdjęcie i kliknij aby powiększyć.

domki Zakopane Krupówki domki Zakopane do wynajęcia blisko szlaków domki Zakopane do wynajęcia blisko stoków